Wallbox | Pulsar Pro Electric Vehicle Charger, Type 2 Socket | 22 kW | 4G, Wi-Fi, Bluetooth | 7 m | Black
- TootjadWallbox
- Mudel: PPR1-M-2-4-K-002
- Saadavus: 3
-
1 182€
Wallbox | Pulsar Pro Electric Vehicle Charger, Type 2 Socket | 22 kW | 4G, Wi-Fi, Bluetooth | 7 m | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 204 mm |
| Gross height (mm) | 143 mm |
| Gross weight | 2.3 kg |
| Gross width (mm) | 313 mm |
| Kaabli pikkus | 7 m |
| Laadimisvõimsus | 22 kW |
| Net weight | 2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 46 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Wallbox |
| Producer product name | Pulsar Pro Electric Vehicle Charger, Type 2 Socket |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.009130836 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless connectivity | 4G, Wi-Fi, Bluetooth |




